anglická verze

Reklamní agentura Brno - reklama v rukou mistrů

Konkurence je v dnešní době veliká a neustále přichází s novými progresivními nápady, jak si získat zákazníky. Reklamní agentura Brno je jasný cíl Vašeho hledání. Nenechte se konkurencí překonat, svěřte se do rukou profesionální reklamní agentury Harst agency s.r.o., která působí i na brněnském reklamním poli.

Jsme spolehlivá reklamní agentura s dlouholetou tradicí. Neustále sledujeme nejnovější trendy a spolu s našimi zkušenostmi vytváříme kreativní produkty, které získají Vaše zákazníky. Díky poloze naší provozovny patříme mezi vyhledávané reklamní partnery i pro Brno.

Představte si nás jako paletu barev. Jsme sehraný tým. Dohromady dokážeme vytvořit dokonalý obraz.

Modrá - Barva jistoty, porozumění, spolehlivosti a pohody. Nebeská modrá je barva našeho přístupu k Vám. Zakládáme si na osobním jednání s Vámi. Ochotně Vám vždy vyjdeme vstříc.

Zelená - Louky a lesy. Barva, která uklidňuje. Budete si vždy jistí tím, kolik zaplatíte. Předem se s Vámi dohodneme na ceně a přesně tu částku Vám poté spolu s hotovým produktem předložíme.

Žlutá - Symbol slunce, veselého pohledu na svět. Kdo má rád žlutou barvu, má rád život. Vážíme si času, proto Vám Vaše objednávky doručíme vždy v dohodnutý čas na smluvené místo.

Oranžová - Šťavnatá barva plná progrese, dynamiky a energie. To je náš tým. Připravený plnit Vaše jakkoli náročné požadavky.

Rudá - Vzrušující barva, dokáže přitáhnout. Barva života, vášní a sebevědomí. Takové jsou naše reklamy. S lehkostí profesionála Vám vyhrají bitvu na reklamním trhu.

Reklamní agentura Brno - Harst agency s.r.o. - reklama v rukou mistrů.

Aktuality

25.02.2016
Hledáme reklamní plochy

Hledáme vhodné reklamní plochy pro naše klienty v okolí Nového Města na Moravě, Žďáru nad Sázavou, Jihlavy, Bystřice nad Pernštejnem, Poličky, Svitav, Lanškrouna, Vysokého Mýta.Pokud jste majitelem plotů, pozemků, štítů budov a ostatních vhodných míst u frekventovaných silnic, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle 777 814 455Sdílet na Facebooku

Akce

 

Emailový zpravodaj

Přihlašte se k odebírání našich novinek.
Radiový reklamní spot naší společnosti