anglická verze

Velkoplošný tisk

Chcete svou firmu presentovat reklamou, kterou nikdo nepřehlédne? Kvalitně provedený velkoplošný tisk Vám zaručí spolehlivý efekt a přinese kýžený výsledek.

Jsme Harst agency a zabýváme se kvalitním velkoplošným tiskem. Naše techniky postupu práce zaručují vysoce jakostní tisk. Garantujeme odolnost plakátů, billboardů a dalších produktů proti UV záření a paprskům slunce. Pomůžeme Vám vybrat správnou metodu velkoplošného tisku a společně najdeme efektivní řešení jak zviditelníme Vaši firmu.

Velkoplošný tisk

Nabízíme Vám presentace pomocí velkoplošného tisku na billboardech, bigboardech, reklamních bannerech, plakátech, fotografiích, poutačích, reklamních stojanech a dalších. Dále Vám zajistíme velkoplošný tisk ve formě podlahové grafiky, POS displeje, polepů automobilů, vlajek, dekoračních tiskovin nebo velkoplošných transparentů a podobně.

Velkoplošné tisky jsou často vystavovány UV záření, slunečním paprskům, povětrnostním podmínkám a nevyzpytatelnému počasí. Tyto vlivy negativně působí na tisky plakátů a billboardů. Barvy se mohou ztrácet a tisky jsou pak znehodnocené. My ovšem víme, jak vytvářet kvalitní dlouhotrvající tisky. Na jakékoli velkoplošné tisky používáme ochrannou laminaci s UV filtrem. Díky této jedinečné technice se prodlouží životnost velkoplošných tisků až o dva roky. Barvy na tisku jsou navíc chráněné proti UV záření a jsou výrazné a svěží po dobu 4-7 let.

Našimi ověřenými postupy, precizní prací a vypracovanou technikou Vám zajistíme vysoce jakostní velkoplošné tisky. Provádíme je na billboardový papír, citylightový papír, PVC samolepku, plachtovinu, síťovinu a vlajkovinu. Používáme také speciálních solventních barev. A díky těmto postupům dosahujeme fotografické kvality výtisků.

Jsme Harst agency - správná volba pro presentaci Vaší firmy ať se již jedná o slavnostní tisky, nebo o reklamní potisky. Vždy pro Vás vyrobíme vysoce jakostní velkoplošné tisky. Zaručujeme Vám kvalitu provedené práce a příjemné korektní jednání.

Aktuality

25.02.2016
Hledáme reklamní plochy

Hledáme vhodné reklamní plochy pro naše klienty v okolí Nového Města na Moravě, Žďáru nad Sázavou, Jihlavy, Bystřice nad Pernštejnem, Poličky, Svitav, Lanškrouna, Vysokého Mýta.Pokud jste majitelem plotů, pozemků, štítů budov a ostatních vhodných míst u frekventovaných silnic, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle 777 814 455Sdílet na Facebooku

Akce

 

Emailový zpravodaj

Přihlašte se k odebírání našich novinek.
Radiový reklamní spot naší společnosti